خوب دوستان ، این مطلب فکر کنم برای همه مهم باشه ، چون خیلی از شماها سوال میپرسید که این پولی که توی سایت نئوباکس کار میکنیم چطوری به دستمون میرسه ؟ بخصوص اونهایی که توی ایران هستند و نگران این موضوع هستند ، چون دوستانی که خارج از ایران هستند مشکل خاصی ندارند چون معمولا در بانکهای خارجی حساب بانکی دارند ، که در ادامه برای دوستانی که در ایران هستند و دوستانی که خارج ایران هستند به طور کامل توضیح میدم که چیکار کنند .

توی این پست میخوام چی براتون بنویسم ؟

1- افتتاح حساب بانکی مخصوص این کار
2- انتقال پولی که از سایتهای PTC  و کلا از اینترنت در میارید به حسابی که افتتاح کردید

گرفتن پول از سایت نئوباکس خیلی راحته ، حتی برای اونهایی که توی ایران هستن و به بانکهای خارجی دسترسی ندارند .
من خودم وقتی حسابم پر میشه ، در عرض 5 ثانیه با 4 تا کلیک پولی که کار کرده ام رو به حساب شخصیم میریزم .

پس خواهشی که از همتون دارم اینه که مطالب این سایت رو بخصوص این مطلب رو با دقت کامل بخونید، من هم همه تلاشم رو میکنم که توی این مطلب به طور کامل در مورد همه مراحل گرفتن پول و راهها و روشهاش براتون بنویسم .

و اگر کوچکترین اشتباهی در این مورد بکنید کل پولتون میپره .


در سایت نئوباکس و اکثر سایتهای PTC  و هر سایت اینترنتی که شما ازش پولی به دست میارید یا ، شما میتونید از طریق حسابهای بانکی اینترنتی ، پولهاتون رو برداشت کنید ، که تعداد این حسابهای بانکی اینترنتی در دنیا زیاد هست ولی سایت نئوباکس و اکثر سایتهای PTC از 3 تا حساب بانکی بسیار معتبر استفاده میکنند و شما از این 3 طریق میتونید پولتون رو برداشت کنید . 

این 3 تا حساب چی هستند :

پیزا ( PAYZA  )
پی پال ( PAYPAL )
نتلر ( NETELLER )

آیا اینها حساب بانکی هستند ؟ بله اینها حساب بانکی هستند ولی نه مثل حسابهایی که میرید توی بانک باز میکنید ، اینها حساب بانکی اینترنتی هستند ، اینها امن ترین و معتبرترین سیستمهای انتقال پول در دنیا هستند ، که همه مردم دنیا که در اینترنت هر نوع  انتقال پول دارند از این راهها انجام میدهند .
به طور ساده تر بگم که این سیستمها هر کدام یک شرکت تجارت الکترونیکی هستند که وظیفه نقل و انتقال پولهای اینترنتی رو دارند ، که یک درصد خیلی کمی از شما میگیرند و پول اینترنتی شما رو به حساب شخصی تان انتقال میدهند .

و این سیستم ها مورد تائید بزرگترین ومعتبرترین بانکهای دنیا هستند . امنیت این نوع حسابهای اینترنتی بسیار بسیار بسیار بالا هست ، و در دنیا میلیونها کاربر که در اینترنت پولی به دست میارن از طریق این نوع حسابهای اینترنتی پولشون رو به حساب شخصیشون انتقال میدهند ، حسابهای اینترنتی دیگری هم وجود داره ولی اینها معتبرترینشون هستند .

متاسفانه این حسابهای اینترنتی به تبعیت از قوانین ایالت متحده آمریکا در زمینه تحریم ایران به کاربران ایرانی سرویس نمیدهد و در صورتی که بفهمند شما در ایران ساکن هستید یا کلا ایرانی هستید ، حسابتون رو میبندند و هر چی پول هم توش دارید از دستتون میره . حالا در ادامه بهتون میگم شما که توی ایران هستید چطوری میتونید یکی از این حسابها رو داشته باشید .

خوب تا اینجا به خوبی میدونید که اگر از یک سایت خارجی پولی میخواهید بگیرید ، چطوری و از چه طریقی بگیرید .

حالا اینجا میخوام ادامه نوشته هامو به دو دسته تقسیم کنم برای افتتاح حساب بانکی اینترنتی برای گرفتن پول از نئوباکس یا هر سایت دیگه ای که توش کار میکنید :

دسته اول : نحوه افتتاح حساب بانکی اینترنتی و گرفتن پول از نئوباکس یا هر سایت اینترنتی که دارید ازش پول درمیارید برای کسانی که در ایران زندگی میکنند .

دسته دوم : نحوه افتتاح حساب بانکی اینترنتی و گرفتن پول از نئوباکس یا هر سایت اینترنتی که دارید ازش پول درمیارید برای کسانی که خارج از ایران زندگی میکنند .

ابتدا دسته اول رو توضیح میدم : 


نحوه افتتاح حساب بانکی اینترنتی جهت گرفتن پول از نئوباکس یا هر سایت اینترنتی دیگه ای که ازش پول در میارید  برای کسانی که ساکن ایران هستند :


دوستان خوبم که توی ایران ساکن هستید ، شما فقط به فکر افتتاح حساب بانکی اینترنتی PAYZA  باشید ، چرا ؟ چون سختگیریش کمتره و دردسرهای کمتری هم براتون داره .

لطفا همین حالا نرید ببینید پیزا چیه ، بذارید من توضبح بدم اول ، چون در این مورد اگه کسی همیطوری یه کاری بکنه و وسطش گیر کنه ، من نمیتونم کمکش کنم .

آیا این حساب کاربران ایرانی رو تحریم کرده ؟ همون طور که در بالا گفتم ، متاسفانه بله و به محض اینکه هویت ایرانی شما براشون ثابت بشه ، همون لحظه حسابتون رو میبندند .

خوب یه خورده سخت شد نه ؟ نه اصلا سخت نیست ولی به شرطی که کلمه به کلمه نوشته های منو با دقت بخونید تا بهتون بگم چیکار کنید .برای افتتاح حساب اینترنتی  PAYZA  چه چیزهایی نیاز دارید در ایران :
 یک خط اینترنت 
یک VPN که بتونید آی پی آدرستون رو تغییر بدین و با آی پی آدرس یک کشور دیگه وارد بشید
یک ایمیل
 یک آدرس در خارج از کشور ( آدرس باید در همون کشوری باشه که با آی پی آدرسش وارد شدید مثلا اگه با آی پی کشور آمریکا وارد شده اید برای ثبت نام ، باید ادرسی هم که در فرم ثبتنام مینویسید ، آدرس یک خونه در امریکا باشه)
و یک شماره تماس از کشوری که با آدرس آی پیش وارد شدین ( مثلا اگه با آی پی کشور آمریکا وارد شده اید ، باید شماره تماس از کشور آمریکا توی فرم ثبتنام بنویسید )

قبل از اینکه شروع به افتتاح حساب بانکی اینترنتی پیزا بکنید ، چندتا نکته مهم هست که باید بگم :

نکته اول و بسیار مهم : ابتدا یک VPN  باید بخرید ،و ترجیحا یک VPN  با آی پی اختصاصی بگیرید که امنیت بالایی داشته باشه و همیشه برای ورود به حساب بانکی اینترنتیتون ، برای انتقال وجه و هر کار دیگه ای که با حسابتون داشتین ، اگه توی ایران بودین فقط با همین آی پی وارد بشید ،  و از طریق این VPN  آی پی آدرس ایران رو تغییر بدین به یک کشور دیگه ، لطفا نرید توی این سایتها وی پی ان دانلود کنید چون آی پی آدرس اکثرشون مثل همه ، باید یک VPN  با IP  اختصاصی بخرید .

نکته دوم بسیار مهم : ترجیحا برای افتتاح حساب پیزا ، بهتره با آی پی کشورهای زیر وارد بشید :
مالزی ، ترکیه ، امارات ، فیلیپین ، سنگاپور ، استرالیا 

نکته سوم بسیار مهم : هر کشوری رو که انتخاب کردین که با آی پیش وارد بشید ، در فرم ثبتنام برای افتتاح حساب ، باید آدرس و شماره تماس همون کشور رو وارد کنید .

نکته چهارم و بسیار مهم : اگه کسی رو توی یکی از این کشورهایی که گفتم دارید ، میتونید ازش آدرس و یک ماره تماس بگیرید برای انجام کارتون ، اگر هم کسی رو ندارید ، ابتدا وی پی ان بگیرید ، و کشوری رو که میخواهید با آی پیش وارد بشید رو برای من ارسال کنید تا من یک آدرس و یک شماره تماس براتون ارسال کنم .

این آدرس و شماره تماس خیلی مهم نیست ، چون نمیان به اون آدرسی که دادین و نه تماس میگیرند با اون شماره ای که دادین ، فقط اینکه آدرس و کدپستی و تلفن باید از همون کشوری باشه که با آی پیش ( IP ) وارد شدین .

حالا اگه کسی رو دارید در کشورهای خارجی بخصوص کشورهایی که من در بالا گفتم  ، میتونید ازش کمک بگیرید و یک آدرس و کدپستی و یک تلفن از اون کشور ازش بگیرید و به راحتی وارد فرم ثبت نام کنید ، ولی اگه کسی رو ندارید میتونید خودتون توی اینترنت سرچ کنید و یا از من کمک بگیرید .

برای سرچ کردن مثلا یک آدرس در مالزی میتونید توی گوگل این عبارت رو سرچ کنید :
I need sample Malaysia address
یا اینکه برای شماره تماس بنویسید :
I need Malaysia mobile number
حتما نیاز نیست آدرس معتبر باشه ، فقط یک ادرس با کد پستی با شماره تماس با فرمت اون کشوری باشه که با آی پی اون کشور وارد شدین .

و در نهایت اگه نتونستین این مورد رو پیدا کنید ، به من ایمیل بزنید ، حتما کمکتون میکنم ، این هم ایمیل من :
skyofmoney@gmail.com

خوب حالا دیگه وقتشه که شروع کنید به افتتاح حسابتون ، باز هم تکرار میکنم ، VPN  روشن باشه و آپی کشور مورد نظر تنظیم باشه و باز هم تکرار میکنم ، مطمئن بشید که با آی پی ایران وارد سایت پیزا نمیشید . 
حالا فکر کنم همه چیز اکی باشه ،

برای افتتاح حساب بانکی اینترنتی PAYZA ابتدا به VPN وصل بشید و سپس اینجا را کلیک کنید یا روی عکس زیر کلیک کنید .

https://secure.payza.com/?vS%2bxNmu%2fYq2CKCQkMZp4vQ%3d%3dروی لینک بالا یا عکس بالا که کلیک کنید ، وارد صفحه اصلی سایت Payza  میشید که شبیه تصویر زیر هست و باید روی گزینه Sign Up  که در تصویر زیر میبینید کلیک کنید :بعد از کلیک کردن روی گزینه Sign Up  که در تصویر بالا میبینید ، وارد صفحه جدیدی میشوید که شبیه تصویر زیر هست و در این صفحه همان طور که میبینید اول از شما میپرسه که کدام نوع حساب Payza  را میخواید افتتاح کنید ؟ شما گزینه وسط یعنی  Personal Pro  را انتخاب کنید . در قسمت بالای صفحه انتخاب نوع حساب یعنی همین عکسی که در زیر هست ، یک گزینه داره که نوشته Select Your Country یعنی کشورتان را انتخاب کنید ، در واقع باید کشوری رو که قرار آدرس و شماره تلفنش رو بدین انتخاب کنید ، و کشوری باشه که با آیپیش وارد شدید. مثلا اگه قراره آدرس و تلفنی که قراره در فرم ثبتنام بنویسید مال کشور انگلیس باشه ، پس باید اونجایی که نوشته کشورتان را انتخاب کنید ، نام کشور انگلیس رو انتخاب کنید .بعد از انتخاب کشور و نوع حسابتان یا همون Personal Pro  ، وارد صفحه جدیدی میشوید که دارای 3 تا Step  یا 3 تا قسمت هست و این 3 Step  رو باید تکمیل کنید دقیقا به روشی که در زیر توضیح میدم تا حساب بانکی اینترنتی پیزای شما ایجاد بشه .

خوب همان طور که گفتم ، بعد از کلیک بر روی گزینه Personal Pro  وارد صفحه جدید میشید که شبیه تصاویر زیر هست ، البته من هر Step  رو چند قسمت کردم و زیر هر قسمت هم توضیح دادم که برای شما آسونتر باشه ، حالا درست طبق تصاویر زیر و مطالبی که نوشتم پیش برید و این 3 تا Step رو کامل ، دقیق و با دقت پر کنید تا حسابتون رو باز کنید دقت کنید که من هر قسمت رو با یک شماره به ترتیب مشخص کرده ام و در توضیحات هم فقط کافیه اون شماره و پیدا کنید که بدونید چی به چیه ، خوب بریم ببینیم این 3 تا Step  چطور باید پر بشه .

شماره 1 : در این قسمت باید از منوی کشویی که میبینید ، جنسیتتون رو انتخاب کنید ، اگر مرد هستید ، گزینه Mr رو انتخاب کنید و اگر زن هستید ، گزینه Ms رو انتخاب کنید .

شماره 2 : در این قسمت نامتان را کامل بنویسید ، دقت کنید که کل فرم رو باید به انگلیسی پر کنید نه فارسی ، اگر پاسپورت هم دارید ، بهتره اسمتون رو از روی پاسپورت بنویسید .
از اینجا به بعد دیگه جمله در این قسمت رو نمینویسم ، فقط جلوی هر شما مینویسم که چه چیزی باید شما وارد کنید یا بنویسید .

شماره 3 : نام خانوادگیتان را بنویسید .

شماره 4 : آدرس اون کشوری که با آی پیش وارد شدید و در فرم قبلی اسمش هم بالای فرم بود ، را بنویسید ، این آدرس رو میتونید توی نت سرچ بزنید پیدا کنید ، اگه مشکلی هم داشتید برای آدر س و تلفن به من ایمیل بزنید تا راهنمائیتون کنم و بگم چی بنویسید . این هم ایمیل من :
skyofmoney@gmail.com

شماره 5 :  چیزی نیاز نیست بنویسید

شماره 6 : نام شهری که آدرس رو درش انتخاب کردید بنویسید ، مثلا اگه کشور فرانسه رو انتخاب کردین و ادرستون هم در شهر پاریس هست ، این قسمت باید بنویسید Paris و برای هر کشوری به همین صورت هست .


شماره 7 :  نام منطقه یا محله یا ناحیه یا استان یا ایالت را بنویسید .

شماره 8 :  کد پستی اون منطقه رو بنویسید .

شماره 9 :  وقتی شما با آی پی یک کشور وارد میشید این قسمت خودش اتوماتیک نام اون کشور رو میاره و نیازی نیست روی این قسمت کاری انجام بدید .

شماره 10 :  نا کشوری که با آیپیش وارد شدید و آدرش رو نوشتید .

شماره 11 :  یک شماره موبایل یا تلفن از اون کشور بنویسید ، کسی باهاتون تماس نمیگیره و مشکلی نداره که شماره چی باشه ، فقط باید با فرمت آدرستون بخوره ، یعنی شماره موبالهای اون کشور باشه نه کشور دیگری .

شماره 12 : شغلتون رو انتخاب کنید ، بهتره Education  رو انتخاب کنید و اگه شغلتون واقعا توی اون فرم هست  انتخابش کنید و اگه نیست همون Education  رو انتخاب کنید .

شماره 13 :  تاریخ تولدتون رو دقیق به میلادی وارد کنید در واقع از سمت چپ میشه ماه ، روز، سال ...

تا قسمت 13 که همه گزینه ها رو پر کدید درواقع قسمت اول یا همون Step1 رو الان تموم کردید ، حالا روی گزینه Next Step  که پائین فرم  هستش کلیک کنید تا برید مرحله دوم یا همون Step 2 ، که در ادامه نحوه پرکردن موارد این قسمت رو هم که شبیه تصویر زیر هست توضیح میدم .

شماره 14 : ایمیلتان را وارد کنید ، دقت کنید که همون ایمیلی رو اینجا بنویسید که موقع ثبتنام در سایت نئوباکس استفاده کردین ، اگر هم یادتون رفته که ایمیلی که موقع ثبتنام استفاده کردین چی بوده ، به حسابتون در نئوباکس برید و از منوهای سمت چپ روی گزینه Personal  کلیک کنید ، اونجا ایمیلتون رو میتونید ببینید .

شماره 15:  یک پسور برای حساب بانکیتون انتخاب کنید ، دقت کنید که پسور ایمیلتون رو ننویسید اینجا ، یک پسورد جدا برای خودتون انتخاب کنید و بعد از اینکه پسورد و ایمیل رو ثبت کردین ، روی یک تکه کاغذ هم یادداشت کنید که فراموشش نکنید ، چون موقع وارد شدن به حساب پیزاتون ، بهش نیاز دارید .

شماره 16 :  همون پسوردی که در شماره 15 نوشتین ، در این قسمت هم همون رو بنویسید مجدد .

شماره 17 : یک رمز برای خودتون انتخاب کنید ، این رمز که بهش میگن Transaction pin  چی هست و کجا به درد میخوره ؟ هر زمان که شما بخواهید پولهای توی حساب Payza رو که دارید ، به حساب یکی دیگه انتقال بدین ، سیستم از شما میخواد که این Transaction Pin رو وارد کنید ، باز هم تکرار میکنم این رمز رو هم یکجا یاداشت کنید که فراموشتون نشه .

شماره 18 : همون رمزی که در قسمت شماره 17 نوشتین ، اینجا هم مجدد همون رو وارد کنید
شماره 19 : از منوی کشویی یک سوال انتخاب کنید به دلخواه که بتونید جوابش رو هم بدین .

شماره 20 : جواب سوالی که در قیمت 19 وارد کردید رو بنویسی .

نکته مهم : اینکه ، سوال و جوابی که وارد کزدین رو حتما یادداشت کنید بعدا بهش نیاز دارید.

شماره 21 : گزینه No رو انتخاب کنید

شماره 22 : دوتا کلمه ای که در کادر بالا مبینید رو وارد کنید .
شماره 23 : این قسمت از شما خواسته که اگه با قوانین پیزا موافق هستید ، این مربع رو کلیک کنید و شما باید این گزینه را تیک بزنید .

شماره 24 : خوب Step 2  هم تموم شد و اگه مطمن هستید که همه چیز رو درست نوشتین ، حالا روی گزینه Final Step  کلیک کنید که برید به مرحله پایانی یعنی STEP 3 .

حالا وارد مرحله یا همون Step 3  که شدین ، صفحه ای که باز میشه شبیه تصویر زیر هست  :
شماره 25 : در این قسمت ایمیل شما که موقع ثبتنام و افتتاح حساب وارد کردین ، میاد ، یعنی وقتی وارد مرحله 3وم یا همون Step 3  که شدین در این قسمت ایمیلتون رو میبینید .

حالا تا این مرحله شما حساب بانکی اینترنتیتون رو در پیزا باز کردین و در این مرحله 3 داره به شما میگه که یک ایمیل برای شما از طرف پیزا ارسال شده . این ایمیل چی هست ؟ ایمیلی هست که یک لینک درش هست و باید روش کلیک کنید تا حسابتون فعال بشه و سایت مطمئن باشه که ایمیلی که باهاش ثبتنام کردین مال خودتونه .

شماره 26 چیه ؟ در شماره 26 داره  میگه اگه اون ایمیل براتون ارسال نشده روی شماره 26 کلیک کنید ، ولی یادتون نره اول ایمیلتون رو چک کنید ، اگه از طرف پیزا براتون ایمیل نیومده بود روی شماره 26 کلیک کنید .

خوب حالا دیگه وقتشه که برید و وارد ایمیلتون بشید و ایمیلی که از طرف پیزا براتون امده رو باز کنید .

ایمیلی که از طرف PAYZA  براتون میاد شبیه تصویر زیر هست :

شماره 27 : حالا برای فعال کردن نهایی حسابتون ، باید روی شماره 27 که نوشته شده  Click here to validate your emaile address  کلیک کنید ، هر زمان که روی این لینک کلیک کنید ، وارد صفحه اصلی حساب بانکی اینترنتیتون بنام PAYZA  میشید که شبیه تصویر زیر هست :
خوب بهتون تبریک میگم ، شما الان یک حساب بانکی اینترنتی دارید بنام PAYZA  که میتونید به راحتی هر نوع پول اینترنتی رو از این طریق برداشت یا پرداخت کنید .
دوستان خوبم ، این حساب بانکی اینترنتی که الان باز کردین فقط مختص شماست و دقیقا شبیه به یک ایمیل هست و فقط شما میتونید بهش دسترسی داشته باشید و ازش استفاده کنید . 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic