نحوه افتتاح حساب بانکی اینترنتی جهت گرفتن پول از نئوباکس یا هر سایت اینترنتی دیگه ای که ازش پول در میارید  برای کسانی که ساکن کشورهای دیگر بجز ایران هستند :


دوستانی که خارج از ایران هستند به روش بالا میتونند حساب بانکی اینترنتی پیزا باز کنند ، ولی چون شما خارج از ایران هستید و تحریم نیستید ، میتونید با همون IP خودتون حساب باز کنید ، یعنی دیگه نیازی نیست VPN بخرید ، آدرس و تلفن هم که 100% دارید و میتونید استفاده کنید .


نکته اینکه : دوستانی که خارج از ایران هستند میتونند حساب بانکی اینترنتی PAYPAL  هم باز کنند ، برای این کار میتونید از اینجا وارد سایت پیپال بشید , و حسابتون رو باز کنید تقریبا مراحلش شبیه PAYZA هست . زبانتون هم که مطمئنا خوبه و بدون مشکل میتونید افتتاح حساب کنید . البته فراموش نشه که دردسرهای پی پال خیلی بیشتر از پیزا هست و اگه لیمیت بشید باید براشون مدارک ارسال کنید و کلی دردسر دیگه . پس بهتره اول با حساب پیزا کار کنید بعد که راه افتادین و با حسابهای اینترنتی آشنا شدین میتونید حساب پیپال هم باز کنید . 

میدونم که این پست یه خورده طولانی شده و طولانی تر هم میشه ، امیدوارم که سرتون به درد نیاد .


حساب پیزای وریفای شده و وریفای نشده و کار هر کدام  :

وریفای یعنی چی ؟ یعنی تائید کرد .
خوب دوستان این حساب پیزایی که الان باز کردین ، در واقع یک حساب وریفای نشده هست .

با حساب بانکی اینترنتی پیزای وریفای نشده چه کارهایی میتونید بکنید ؟

1- دریافت پول از سایتهای اینترنتی که حساب پیزای وریفای نشده قبول میکنند ، مثل نئوباکس ، مثلا الان که یک حساب پیزای وریفای نشده دارید میتونید به راحتی پولی که داخل نئوباکس بدست اورده اید را به این حساب پیزای وریفای نشده تان انتقال بدین چون نئوباکس حساب پیزای وریفای نشده را برای پرداخت پولتون رو قبول میکنه.( البته اکثر سایتهای PTC قبول میکنند که به حساب پیزای وریفای نشده شما پول بریزند ) ( در مطالب بعدی نحوه انتقال پول از نئوباکس به حساب پیزاتون رو میتونید بخونید ).

2- دریافت پول از همه حسابهای پیزای موجود در دنیا ، یعنی هر کسی که حساب پیزا داره ، میتونه به حساب پیزای شما که وریفای نیست پول انتقال بده . ( فرقی نمیکنه که حساب اون طرف وریفای باشه یا نباشه ) .

3- انتقال پول از حساب پیزای وریفای نشده تان به بقیه حسابهای پیزای موجود در دنیا ، حالا چه وریفای نشده و چه وریفای شده باشه ، فرقی نمیکنه فقط اینکه حساب پیزا باشه و شما میتونید به راحتی پول بهش انتقال بدین ، مثلا من که یک حساب پیزا دارم ، شما میتونید به راحتی با حساب پیزای وریفای نشدتون ، به حساب پیزای من پول انتقال بدین ، و فرقی نمیکنه که حساب من وریفای شده باشه یا نشده باشه .

خوب تا اینجای کار شما مشکلتون حل شده و میتونید به راحتی یک حساب پیزای وریفای نشده داشته باشید و با این حساب پیزای وریفای نشده ، پولی که از نئوباکس یا سایتهای PTC دیگر بدست اورده اید به داخلش انتقال بدین ( در یکی دو مطلب بعدی که میتونید نحوه انتقال پول از نئوباکس به حساب پیزای وریفای نشدتون رو بخونید )

شماره حساب پیزای شما چی هست ؟

شماره حساب شما درواقع همون ادرس ایمیلتون هست که موقع افتتاح حساب پیزا در فرم ثبتنام وارد کردین ،
مثلا من اگه بخوام از حساب پیزام به حساب پیزای شما پولی انتقال بدم ، باید به قسمت انتقال پول برم و در فرم از من میپرسه به چه حسابی میخواهید انتقال بدین ، که من ایمیل شما رو مینویسم ( همون ایمیلی که باهاش پیزا باز کرده اید ) و مبلغ رو مشخص میکنم ، و اکی میکنم و پول میاد به حساب پیزای شما .

حالا در سایت نئوباکس هم همینطوره ، چون ایمیل شما یعنی همون شماره پیزای شما در سایت نئوباکس ثبت شده و وقتی شما در خواست انتقال درامدتون در نئوباکس رو به حساب پیزاتون میزنید ، درواقع از طریق همون ایمیل پول میاد به حساب پیزای شما همون لحظه و در عرض چند ثانیه .

حالا دیگه این پول توی حساب پیزای شما هست و شما هستید فقط که میتونید براش تصمیم بگیرید که چیکار کنید با این پول و چطوری خرجش کنید .

پولی که توی حساب نئوباکستون هست رو چطوری به حساب پیزاتون انتقال بدین ؟

در حساب نئوباکستون ، هر زمان که حداقل موجودی حسابتون 2 دلار باشه ، میتونید برداشتش کنید یعنی به حساب پیزاتون بریزینش .
چطوری ؟
ابتدا به حسابتان در نئوباکس برید ، بعد از وارد شدن در حسابتان ، روی یوزرنیمتان ( Username ) کلیک کنید . و بعد که روی یوزرنیم کلیک کردین ، گزینه Your Payment  رو میبینید که در تصویر زیر هم نشان داده شده :هر زمان که موجودی حساب شما زیر 2 رینگیت باشه ، گزینه Your Payment  به رنگ خاکستری هست یعنی خاموشه ، یعنی شما نیمتونید پول برداشت کنید ، ولی وقتی موجودی حساب شما بالای 2 دلار باشه ، گزینه Your Payment  سبز رنگ میشه مثل حساب من که در عکس بالا میبینید یعنی روشنه یعنی شما میتونید پولی که توی حسابتون هست رو برداشت کنید و به حساب پیزاتون بریزید یا انتقال بدین .

خوب وقتی حسابتون بالای 2 دلار رسید و خواستین برداشتش کنید ، ابتدا روی گزینه Your Payment  کلیک کنید و بعد از کلیک کردن روی گزینه Your Payment  وارد صفحه جدیدی میشید که شبیه تصویر زیر هست :


 همان طور که در عکس میبینید ، شما از طریق 3 تا حساب بانکی اینترنتی میتونید پول داخل نئوباکس رو برداشت کنید که این 3 تا حساب اینها هستند :

PAYZA
PAYPAL
NETTELER

شما هر کدام از حسابهای بانکیتون رو در سایت نئوباکس ثبت کنید ، موقع برداشت پول در این قسمت به رنگ سبز نمایش داده میشود ، برای مثال من در سایت نئوباکس ، حساب پی پالم را ثبت کرده ام و اینجا فقط پی پال به رنگ سبز نمایش داده شده یعنی فقط میتونم پولم را به حساب پی پالم انتقال بدم ، و دوتای دیگر رو نمیتونم انتخاب کنم چون خاموش هستند ، حالا شما حساب پیزاتون رو که ثبت کنید ، در این قسمت حساب پیزا به رنگ سبز نمایش داده میشه . در این صفحه در واقع از شما سوال میپرسه که میخواهید موجودی حسابتان در نئوباکس به کدام یک از حسابهای بانکی اینترنتیتون انتقال داده بشه و شما روی گزینه PAYZA کلیک میکنید .

وقتی روی گزینه پیزا کلیک کنید ، وارد صفحه جدیدی میشید که شبیه تصویر زیر هست : همان طور که در تصویر میبینید ، اینجا در شماره یک به من گفته اینقدر پول شما در حساب بانکی اینترنتی پی پالتون دریافت خواهید کرد ، ور در گزینه شماره 2 به من گفته لطفا مطمئن باشید که شماره حساب پی پال شما این ایمیل هست .  اگر کمی دقت کنید ، توی حساب من 24.92 دلار هست ولی 24.42 دلار قراره به حساب من انتقال بده ، چرا ؟ چون در خط قبلش گفته که برای انتقال این پول مبلف 0.5 دلارش بابت حقالزحمه انتقال پول به شرکت پی پال پرداخت میشه . دیدین که پی پال و پیزا مبالغ خیلی کمی برای انتقال پول شما میگیرند . 

خوب حالا که مطمئن هستید همه پیز اکی هست باید روی کلمه YES  که به رنگ سبز پائین صفحه هست کلیک کنید .
بعد از کلیک کردن روی کلمه YES  همون لحظه پول به حساب پیزاتون میره .

دیدین چقدر راحت و با 4 تا کلیک و چند ثانیه وقت میتونید پولتون رو از نئوباکس بگیرید ؟ این کاریه که من هر هفته دارم انجام میدم ف ولی من با پی پال انجام میدم ، و شما بهتره با پیزا انجام بدین ، البته من در سایتهای دیگر این کار رو با پیزا انجام میدم چون پی پال خیلی دردسر داره و خیلی اوقات منو لیمیت میکنه و کلی دردسر میکشم تا از لیمیت خارجش کنم ( مدارک براشون میفرستم ، باهاشون تماس میگیرم و کلی دردسر دیگه )

خوب تا اینجای کار یاد گرفتید که چطوری حساب پیزا باز کنید و چطوری پولی رو که توی نئوباکس یا سایتهای دیگر بدست آورده اید رو به حساب بانکی اینترنتی پیزاتون انتقال بدین .

حالا این پول الان توی حساب پیزای شماست و میتونید برید توی حساب پیزاتون و ببینید که همون لحظه پول اومده توی حسابتون ف بدون هیچ مشکلی و در چند ثانیه .

الان پول توی حساب پیزای شماست و اون حساب هم فقط متعلق به شماست و کسی نمیتونه اون رو برداشت کنه بجز شما و هر تصمیمی که دوست دارید میتونید براش بگیرید .حالا این پولی که داخل حساب پیزای وریفای نشده شما هست رو چطوری میتونید به تومان یا هر پول دیگه ای تبدیلش کنید و به حساب شخصیتون بریزیدش ؟


همان طور که گفتم ، این پول رو میتونید به حساب کسی واریز کنید که خودش حساب پیزا داره و معادلش رو به قیمت روز ، تومان یا هر پول دیگه ای بگیرید ، مثلا اگر توی ایران هستین و 100 دلار پول توی پیزاتون دارید ، همه صرافی ها معمولا این پول رو از شما میگیرند و نیازی هم نیست بلند شید برید صرافی ، فقط کافیه شماره یا همون ایمیل پیزاشون رو بگیرید و این 100 دلار رو براشون انتقال بدین و شماره حسابتون در ایران رو بدین و به قیمت روز معادل تومان به حسابتون واریز کنند ، هزاران شرکت هم در ایران هستند که این کار رو انجام میدهند ، حتی حضوری هم میتونید برید اگه مبالغتون بالاست مثلا بالای 1000 دلاره .

من خودم شخصا دلار پیزا رو میخرم ، و میتونید  شما پول داخل حساب پیزاتون رو به پیزای من انتقال بدین و  شماره حساب ایرانتون رو به من بدین من همون لحظه معادلش رو به تومان به حساب ایرانتون واریز میکنم . اگه توی مالزی یا هر کشور دیگه ای هم که هستید من به پول همون کشور به حسابتون در همون کشور واریز میکنم ، و یا هر نوع پولی که بخواهید بهتون میدم ، دلار ، رینگیت ، یورو ، من هیچ مشکلی ندارم ، همه جای دنیا آنی میتونم پول ارسال کنم  .

و نکته مهم اینکه من معمولا دلار پیزای شما رو نسبت به صرافی بهتر میخرم . انشالله که حسابهاتون پر از پول بشه ، هر زمان که میخواستین بفروشید خودتون تصمیم بگیرید و با یکی از راههای بالا این کار رو بکنید .


خوب حالا بعضی از دوستان ممکنه که بخوان از طریق حساب PAYZA به سایت نئوباکس یا هر سایت اینترنتی دیگر ، پولی پرداخت کنند ، که برای این کار باید حساب پیزاتون وریفای باشه ، پس یادتون نره که برای پرداخت پول به سایتی ، باید حساب پیزاتون وریفای باشه . و برای وریفای کردن حسابتون ، باید ویزا کارت فیزیکی داشته باشید .

پس من اول نحوه گرفتن ویزا کارت فیزیکی رو بهتون میگم ، بعد بهتون میگم که حساب پیزاتون رو چطوری با این ویزا کارتی که دارید وریفای کنید .

نحوه گرفتن ویزا کارت فیزیکی برای وریفای کردن حساب بانکی اینترنتی پیزا :

دوستانی که در مالزی هستند اگر در MAYBANK حساب دارید ، هیچ مشکلی نیست چون می بانک خودش ویزا کارت میده .
اگر توی MAYBANK حساب ندارید و نمیتونید حساب باز کنید ، میتونید برای من ایمیل ارسال کنید و درخواست ویزا کارت فیزیکی کنید ، من در خدمتتون هستم و براتون میگیرم ، فقط کافیه که موارد زیر رو برای من ارسال کنید :
آدرس دقیق محل زندگی در مالزی ( چون کارت رو میفرستم به آدرسی که شما میدین )
شماره تماس در مالزی
تصویر صفحه اول پاسپورت 

فراموش نشه دوستان با مستر کارتهای CIMB در مالزی نمیشه پیزا رو وریفای کرد 

دوستانی هم که در بقیه کشورها بجز مالزی هستند ، باید از بانکهای خود اون کشور پیگیر گرفتن ویزا کارت بشن و به راحتی میتونید این کار رو انجام بدین .

و دوستانی که در ایران هستند با یک سرچ بسیار ساده توی گوگل میتونند بالای 100 تا شرکت در ایران پیدا کنند که ویزا کارت فیزیکی میدهند ، و میتونید از اونها یک ویزا کارت بگیرید ، و من نمیدونم برای دادن ویزا کارت چه مبلغی میگیرند ، باید این مورد رو خودتون پیدا کنید و باهاشون تماس بگیرید و صحبت کنید و در نهایت بخرید .
اونها این ویزا کارتها رو از کجا میارن ؟ معمولا ا بانکهای دبی ، ترکیه و یا آذربایجان میگیرند .
بانک ملی مالزی به کسی که توی مالزی ساکن نباشه ویزا کارت نمیده وگرنه من از اینجا براتون می گرفتم 
اگر توی ایران هستید و یک فامیل یا دوست و آشنایی توی مالزی مالزی دارید ، آدرس و شماره تماسش رو بگیرید که من با آدرش و شماره تماسش بتونم یک ویزا کارت براتون بگیرم ، چون به هر آدرس در مالزی فقط 2 تا ویزا کارت میتونید درخواست بدین و من با ادرس خونه خودم 2 تا گرفتم .
یا اگه در کشورهای دیگه دوست یا آشنایی دارید میتونید ازشون بپرسید ببینید میتونند براتون بگیرند یا نه ؟
و در نهاییت اگه کسی پیدا نشد ، میتونید یک شرکت در ایران پیدا کنید و ازشون ویزا کارت فیزیکی بخرید .
چطوری این شرکتهارو پیدا کنید ؟
گوگل رو باز کنید و به فارسی بنویسید ویزا کارت فیزیکی 

خوب این هم از ویزا کارت ، که باید خودتون بگیرید . یادتون نره این ویزا کارت رو در معمولا در همه کشورهای دنیا بجز ایران میتونید استفاده کنید ، خیلی راحت میزنید به عابر بانکهای هر کشوری که بخواهید و استفاده کنید ، البته اگه پولی توش داشتین ...

حالا که ویزا کار رو گرفتین ، میتونید به راحتی با همین ویزا کارت ، حساب پیزاتون رو وریفای کنید ، که اگه خواستین جایی در اینترنت پولی پرداخت کنید یا پولی به نئوباکس بدین که ریفرال بگیرید ، به راحتی براتون امکان پذیر باشه .

نحوه وریفای کردن حساب PAYZA به وسیله ویزا کارت :

هر زمان که شما ویزا کارت گرفتین ، یک طرف کارتتون یک رمز 3 رقمی معمولا هست که بهش میگن CCV و طرف دیگرش یک شماره چند رقمی هست که شماره کارت شما هست و همچنین تاریخ اعتبار کارت که معمولا 5 ساله هستند و اسم شما .
این مواردی که روی ویزا کارت هست رو برای وریفای کردن حساب پیزاتون بهش نیاز دارید .

خوب حالا شروع میکنیم به وریفای کردن حساب پیزامون ....

شما الان یک حساب PAYZA افتتتاح کرده اید که وریفای شده نیست ، چطوری میفهمیم که حساب پیزایی که باز کریدم ، وریفای نیست ؟
ابتدا وارد سایت PAYZA که درش حساب باز کردین میشید ، و از قسمت Log in وارد حساب پیزاتون میشید .

حالا در ادامه این پست میخوام چی براتون بنویسم :وریفای کردن حساب پیزا
انتقال پول داخل پیزا به حساب بانکی در بانکهای خارج از کشور اگر حساب دارید در بانکی در خارج از کشور .
مثلا اگه توی فرانسه حساب بانکی دارید میتونید پول داخل پیزاتون رو به حساب بانکیتون مستقیم انتقال بدین ، که در مطالب بعدی لیست کشورهایی رو مینویسم که میتونید پول پیزا رو به حساب های بانکی اون کشور مستقیم انتقال بدین ( مثلا در مالزی نمیشه پول داخل پیزا رو به حساب های بانکی در مالزی انتقال داد ، ولی پی پال رو میشه و یا اینکه ویزا کارت مجازی داشته باشید.

و همچنین انتقال پول از پیزای وریفای شده به نئوباکس برای کسانی که میخوان سرمایه گذاری کنند و زور ریفرال اجاره کنند

خلاصه باید یه کوچولو دیگه صبر کنید تا من کلیه اطلاعات مربوط به حساب بانکی و ویزا کارت مجازی و ویفای کردنش و این موارد رو کامل کنم که به راحتی و بدون مشکل بتونید پولتون رو برداشت کنید.


اینها همه رو مینویسم برای کسانی که ایران هستند چون متاسفانه توی ایران به دلیل تحریمها کلی مشکل ساز شده ولی فکر کنم با این نوشته ها مشکلتون حل شده باشه دیگه ، دوستان خارج از ایران هیچ مشکلی نخواهند داشت نگران نباشید 
به زودی همه اطلاعات رو کامل میکنم . به کمی استراحت فعلا نیاز دارم .....

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات